فارسی فان

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


قيمت سکه طلا هرمز يکم
 
سکه های هرمز یکم ساسانی
www.sekeha.com › سکه چکشی › ساسانیان
Translate this page
هرمز یکم. بخش مقالات. logo. هرمز یکم (272 – 273 میلادی). هرمز اردشیر به مدت يک سال حكومت كرد واطلاعات چندانی از او در دست نيست. تنها چيزي كه از او ميدانيم اين است كه به ماني و كرتير به عنوان … توجه: تمامی مطالب و تصاویر سکه های موجود در این صفحه، صرفاً جهت اطلاع رسانی در زمینه فرهنگی و تحقیقاتی است و برای خرید و فروش نیست.
هرمز دوم – سکه ها
www.sekeha.com › سکه چکشی › ساسانیان
Translate this page
هرمز دوم. بخش مقالات. logo. هرمز دوم (303 – 309 ميلادی). هرمز دوم درسال 302 جانشين پدر شد. در زمان او ارمنستان به مسيحيت گرويد. ارامنه اين تاريخ را به منزله بريدن از گذشته كافرانه خود ميدانند و … توجه: تمامی مطالب و تصاویر سکه های موجود در این صفحه، صرفاً جهت اطلاع رسانی در زمینه فرهنگی و تحقیقاتی است و برای خرید و فروش نیست.
سکه های هرمز پنجم یا هرمز ششم یا فرخزاد ساسانی
www.sekeha.com › سکه چکشی › ساسانیان
Translate this page
با وجود سکه‌ های سال یکم پادشاهی که بعضی از کارشناسان آن را به هرمز پنجم نسبت میدهند و سکه‌های سال دوم و سوم پادشاهی که به هرمز ششم نسبت داده شده است. در نتیجه این سکه ها که از … هرمز ساسانی. توجه: تمامی مطالب و تصاویر سکه های موجود در این صفحه، صرفاً جهت اطلاع رسانی در زمینه فرهنگی و تحقیقاتی است و برای خرید و فروش نیست.
سکه های خسرو یکم ساسانی
www.sekeha.com › سکه چکشی › ساسانیان
Translate this page
خسرو انوشيروان مقدار هنگفتي طلا از روميان در جنگ بدست آورد،ارمنستان را زير سلطه گرفت. خسرو یکم سوريه را تاراج كرد. در شرق نيز هياطله و تركها را شكست داد. او توسط اسراي رومي شهر انطاكيه خسرو را بنيان نهاد. تا زمان خسرو تنها يك نفر فرمانده سپاه بود ولي خسرو كشور را به چهار قسمت تقسيم كرد و براي هر قسمت يك فرمانده سپاه …
قیمت طلا، سکه و ارز، شنبه اول مهرماه 96 + جدول – باشگاه خبرنگاران
https://www.yjc.ir › مهاباد › مهاباد

 NS